261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Bazén Tampa 3,66x0,91 m s pískovou filtrací

Bazén Tampa 3,66x0,91 m s pískovou filtrací

Průměr bazénu: 3,66 m
Výška bazénu: 0,91 m
Filtrace: písková

Datum: 27.2.2017 11:10 Odpovědi: 14

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Šotková Datum:23.7.2018 13:06

Sul

Dobrý den, je možné u tohoto bazénu přejít na slanou vodu?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:23.7.2018 14:44

Re: Sul

Dobrý den,
jestliže si přejete, aby sůl bazén zároveň dezinfikovala (vytvářela chlor), je nutné si k bazénu pořídit i solinátor (chlorinátor). Jestliže si přejete mít pouze slanou vodu, tak sůl samozřejmě můžete použít i samostatně. Nicméně nebude mít dezinfekční účinek.
 
S pozdravem
Tým Marimex 
Autor:Monika Datum:22.6.2018 08:29

Plunžrový ventil

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na plunžrový ventil, který je uvedený v návodu na instalaci pískové filtrace Sand4. Zakoupila jsem celý set bazénu Tampa s touto filtrací. Ale v balení jsem jej nenašla. Musím ho instalovat, má být součástí balení nebo je ho nutné dokoupit. Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:22.6.2018 13:29

Re: Plunžrový ventil

Dobrý den, plunžrový ventil není součástí balení filtrace a v návodu je jen jako příklad zapojení pro bazény Tampa Ovál. 
Autor:Klára Cicvárková Datum:13.6.2018 00:44

Bazén Tampa 3,66x0,91

Dobrý den, pokud zakoupím tento set bazénu s pískovou filtrací a propojovacími hadicemi, (nevím kolik metrů je v akci dodáno) co je potřeba, kromě písku, ještě doobjednat pro zapojení filtrace k bazénu? (vyjma podložek, chemie a sítky...)
Děkuji s pozdravem Klára Cicvárková
Autor:Shop Marimex.cz Datum:13.6.2018 09:20

Re: Bazén Tampa 3,66x0,91

Dobrý den, nemusíte dokupovat nic, vše potřebné je v setu. Samozřejmě musíte koupit písek a jak píšete o další bazénové příslušenství, chemii apod.. Ale pro zapojení a napuštění bazénu je v setu vše potřebné.
Autor:Martin Datum:4.6.2018 14:10

Filtrace

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na filtraci send 4 co se nabízí k bazénu. Mám tuto filtraci a mam všechno připravené a bohužel nemohu vůbec otočit s ventilem na různé kompinace čištění. Tak, zda mám něco špatně nebo ne.

Děkuji za informaci
Autor:Shop Marimex.cz Datum:7.6.2018 16:23

Re: Filtrace

Dobrý den, je třeba nejdříve stačit páku dolů a potom teprve s pákou otočit. Jestliže ani toto nefunguje, můžete filtraci reklamovat. Takto na dálku bohužel nemůžeme zjistit, kde je chyba. Děkujeme za pochopení.
Autor:Jana Datum:6.5.2018 21:45

příprava povrchu

Dobrý den,prosím Vás mohu nechat travnatý povrch pod bazénem?Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:7.5.2018 13:52

Re: příprava povrchu

Dobrý den, bazén můžete postavit na trávu, ale povrch musí být pečlivě vyčištěn, aby nedošlo k poškození bazénu. Pod bazén doporučujeme použít geotextilní podložku.
Autor:Tomas Plinta Datum:12.6.2017 21:25

Bazén Tampa 3,66x0,91 m s pískovou filtrací Sand 4

Zdravim do tohot mozna bly dotaz nevim nemusime dokupovat bazenovou folii ze ano? Dekuji za Vas cas
Autor:Martin Šerák Datum:13.6.2017 13:13

Re: Bazén Tampa 3,66x0,91 m s pískovou filtrací Sand 4

Dobrý den, bazén sám je z z bazénové folie, je samodržící díky nafukovacímu okraji. Není třeba do něj kupovat další bazénovou folii.
Autor:Aneta Fialová Datum:8.6.2017 15:16

Příslušenství k bazénu

Dobrý den, mám zájem o bazén s pískovou filtrací. Tématu nerozumím, proto se obracím na Vás - co ještě kromě náhradního písku potřebuji? Mám na myslí nějaké chemické prostředky a podobně.. Nebo je to takto vše? Děkuji za odpověď, Aneta.
Autor:Jiří Laburda Datum:8.6.2017 15:54

Re: Příslušenství k bazénu

Dobrý den, základní součásti k postavení bazénu jsou součástí balení. Doporučujeme poté ale zakoupit např. ochrannou krycí plachtu, solární plachtu, sítky na odstranění nečistot či bazénový vysavač. Všechno příslušenství najdete na našem eshopu.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení